Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Znajdź swój wymarzony styl

Styl Rustykalny
Styl Rustykalny ma swoje korzenie w XIX wiecznej, skandynawskiej wsi. Istotą stylu rustykalnego jest naturalność. Odnajdujemy ją w wykorzystywanych materiałach, formie oraz kolorystyce. Drewno, ceramika, len, bawełna. Szlachetne i proste surowce to kwintesencja rustykalności. Meble wykonane są z drewna a ich forma jest zgodna z jego właściwościami.
Czytaj więcej
Styl Retro
Styl Retro czerpie wzorce z wyjątkowo ciekawych pod względem projektowym lat 50., 60. i 70. minionego stulecia. Wnętrza w stylu retro charakteryzują się mocnym kolorem, odważnymi połączeniami, wzorami. Istotną rolę odgrywają oryginalne, niebanalne meble, które równocześnie są proste i ponadczasowe. Zgrabne i niezwykle proporcjonalne, drewniane komody, szafki, pomocniki, stoły czy szafy, doskonale sprawdzą się nawet w niewielkich rozmiarów mieszkaniach.
Czytaj więcej
Styl skandynawski
Styl Skandynawski przybył do nas z dalekiej północy i skradł wnętrzarskie serca na długie lata. Skąd fenomen nieustannie popularnego stylu scandi? Jasne, przyjemne wnętrza urządzone w sposób bardzo praktyczny, prosty a równocześnie przytulny. Meble skandynawskie wykonane są z drewna, najczęściej w jasnym subtelnym odcieniu bądź w bieli. Konstrukcja mebli jest lekka wizualnie, delikatna i niezwykle przyjazna.
Czytaj więcej
Styl boho
Jeden z najpopularniejszych stylów ostatnich lat charakteryzuje się dużą swobodą i lekkością. Dlaczego tak pokochaliśmy Boho? Wnętrza w stylu boho przenoszą nas do wakacyjnej krainy beztroski. Doskonała propozycja dla artystycznych dusz, romantyków, marzycieli i odkrywców. Triumf radości, naturalności i domowego ciepła! Co sprawia, że styl Boho jest tak pożądany? Zdecydowanie moc dodatków, których może być dużo!
Czytaj więcej
Styl industrialny
Styl industrialny to jeden z najgorętszych trendów wnętrzarskich! Połączenie surowego minimalizmu z fabrycznym klimatem dawnego loftu. Duże, otwarte i przestronne wnętrza to najlepsza baza do stworzenia industrialnej perełki. Jednak za pomocą odpowiednio dobranych mebli możecie stworzyć oszałamiający i funkcjonalny loft nawet w niewielkim mieszkaniu.
Czytaj więcej
Styl kolonialny
Styl Kolonialny miał swój początek w XIX wiecznej Wielkiej Brytanii, która miała ówcześnie liczne, zamorskie kolonie. Sprowadzane z dalekich krajów, wyjątkowe, oryginalne meble podbiły europejski rynek wnętrzarski. Styl kolonialny charakteryzuje się dostojnymi, drewnianymi meblami, zazwyczaj w ciemnych kolorach brązu. Klasyczne formy połączone z nutą orientu, tworzą niezwykle ekskluzywne propozycje meblarskie.
Czytaj więcej

Styl Boho – przytulne wnętrza dla marzycieli!

Styl Boho- jeszcze jakiś czas temu- niszowy, hipisowski nurt wnętrzarski, obecnie- światowy trend w modzie oraz w projektowaniu wnętrz. Jeden z najpopularniejszych stylów ostatnich lat charakteryzuje się dużą swobodą i lekkością. Dlaczego tak pokochaliśmy Boho? Wnętrza w stylu boho przenoszą nas do wakacyjnej krainy beztroski. Doskonała propozycja dla artystycznych dusz,  romantyków, marzycieli i odkrywców. Triumf radości, naturalności i domowego ciepła! Co sprawia, że styl Boho jest tak pożądany? Zdecydowanie moc dodatków, których może być dużo! Naturalne materiały, które współgrają z trendem slow life oraz eko. Jasne, neutralne barwy, w których często dobrze się czujemy i odpoczywamy. 

Czytaj więcej
pixel