Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Współpraca

Strefa współpracy z profesjonalistami.

Naszym celem jest nawiązywanie trwałych relacji biznesowych, które będą opierać się na wzajemnym wsparciu i rozwoju. Wierzymy, że wspólnie z projektantami, redaktorami oraz kontrahentami możemy stworzyć inspirujące, piękne wnętrza.

Formy współpracy:

Partner UnoDesign

-Producenci Podoba Ci się jak tworzymy naszą markę? Estetyka, którą prezentujemy trafia w Twój gust?Jesteś producentem mebli bądź dodatków do wnętrz? Uważasz, że Twoje produkty mogłyby stać się częścią naszego asortymentu? Jestesmy ciekawi Twojej oferty, skontaktuj się z nami.

-Platformy sprzedażowe Posiadasz sklep bądź platformę sprzedażową? Doskonałym uzupełnieniem Twojej oferty byłby nasze meble drewniane? Czekamy na Twoją propozycję.

Architekci

Jesteś częścią dużej pracowni projektowej bądź architektonicznej, a może działasz indywidualnie w dziedzinie aranżacji wnętrz? Nawiązujemy relację zarówno z małymi jak i większymi firmami oferując atrakcyjne formy współpracy:

- kompleksowe doradztwo produktowe
- dostęp do naszej bazy brył 3d
- system prowizji Bryły 3d
Wiemy, że do stworzenia wyjątkowego wnętrza potrzebny będzie projekt z uwzględnieniem modeli 3d. Stworzyliśmy przejrzystą bazę plików z podziałem na nasze kolekcje. Pobierz pliki, które będą potrzebne podczas tworzenia Twojej niepowtarzalnej kreacji wnętrzarskiej.
Napisz do nas : kontakt@unodesign.pl , w tytule maila prosimy o wpisanie „dostęp do bazy brył 3d”. W odpowiedzi otrzymasz dostęp do naszej bazy.

Prasa/ Media

Nasze meble doskonale pasują do Twojej publikacji? Na życzenie udostępnimy wybrane obrazy magazynom wnętrzarskim bądź lifestylowym. Dysponujemy bazą wizualizacji oraz zdjęć produktowych. Przygotowujesz sesje zdjęciową bądź profesjonalne nagranie? Istnieje możliwość wypożyczenia naszych mebli do tego typu realizacji.

Skontaktuj się aby dowiedzieć się więcej.
Zapraszamy do kontaktu:
kontakt@unodesign.pl
+48 505 999 761

pixel