Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Meble do salonu

( ilość produktów: 480 )

Serce domu, gdzie domownicy spędzają najwięcej czasu, miejsce gdzie przyjmujemy gości- salon inaczej pokój dzienny. Niezwykle reprezentacyjne pomieszczenie, które warto urządzić nie tylko praktycznie ale również pięknie. Projektując salon warto rozpocząć od określenia wszystkich funkcji jakie będzie pełnić. W zależności od tego czy jest to salon w domu czy w mieszkaniu i biorąc pod uwagę ilość oraz wiek domowników, funkcje mogą się znacząco różnić. Salon może być podzielony na strefy. Każda z nich powinna być zaplanowana, tak aby razem tworzyły spójną całość. Strefa relaksu, strefa pracy/nauki, strefa jadalniana, strefa kina domowego. Pomóc w tym mogą, dobrze dobrane meble drewniane wysokiej jakości.

Wygodna sofa potrzebuje odpowiedniego towarzystwa. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór drewnianych stolików kawowych. Okrągłe stoliki kawowe sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu, a brak ostrych narożników sprawia, że to najwygodniejsza w użytkowaniu forma stolika. Minimalistyczne stoliki kawowe składające się z metalowego stelaża i drewnianego blatu to ikony stylu industrialnego. Mamy również propozycję dla miłośników stylu skandynawskiego i stylu boho. Wizualnie lekka konstrukcja, naturalne materiały i funkcjonalność, to cechy, które wyróżniają stoliki w stylu scandi. Do stolika warto dopasować niewielkie, aczkolwiek bardzo przydatne pomocniki, które mogą stać po bokach kanapy bądź pełnić rolę kwietników.

Wspólny seans filmowy w domowym zaciszu? Tylko w salonie. W naszej ofercie znajdziecie zarówno małe szafki RTV, idealne do niewielkiego mieszkania w centrum, jak i niezwykle efektowne, loftowe szafki RTV stworzone do przestronnego industrialnego wnętrza. Drewniane szafki RTV wyposażone są w pojemne szuflady oraz półki stworzone do przechowywania sprzętu i akcesoriów RTV.

W salonie nie może zabraknąć drewnianej biblioteczki na ulubione książki, przeszklonej witryny gdzie wyeksponujemy wartościowe przedmioty, zgrabnej konsoli gdzie postawimy sezonowe dekoracje i świeże kwiaty oraz dużej, drewnianej komody gdzie z łatwością schowamy wszystkie ważne przedmioty.

Kategoria
Marka
Kolor
Cena
-
pixel