Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Meble do przedpokoju

( ilość produktów: 36 )

Jednym z bardziej problematycznych pomieszczeń w domu bądź mieszkaniu jest przedpokój. Funkcjonalne urządzenie niewielkiego wnętrza często wiąże się z aranżacyjnymi kompromisami. Warto wybrać najważniejsze punkty projektu, aby na nich oprzeć cały konspekt. Przedpokój to miejsce gdzie z łatwością powinniśmy zmieścić płaszcze, kurtki, buty, drobne przedmioty codziennego użytku. Niezbędny jest również mebel, na którym można usiąść podczas zmiany obuwia.

W przedpokoju doskonale sprawdzą się duże i pojemne szafy drewniane. W zależności od tego jaki charakter ma nasze wnętrze do wyboru mamy minimalistyczne szafy z szufladami, półkami i drążkiem. Wyraziste i oryginalne szafy w stylu industrialnym bądź subtelne, skandynawskie szafy osadzone na zgrabnych nóżkach. Oprócz szafy nie może zabraknąć pojemnej komody. W przedpokoju najlepiej sprawdzi się komoda z szufladami, gdzie możemy schować czapki, szaliki, kapcie i buty. Na górnym blacie mebla możemy ustawić drobne dekoracje oraz stworzyć przestrzeń do odkładania niewielkich przedmiotów typu korespondencja, klucze itp.

Wybierając siedzisko do przedpokoju , miejmy na uwadze ilość miejsca jaka nam pozostała. Warto uniknąć kolizji z drzwiami wejściowymi bądź frontami szafy. Wybór siedziska do przedpokoju może być bardzo przyjemnym zadaniem. Wybierzmy siedzisko, które nam się podoba i dopełni wizualnie całe wnętrze. Długie ławki z naturalnego drewna sprawdzą się w większych i dłuższych pomieszczeniach. Niewielki, drewniany stołek, taboret zmieści się praktycznie w każdym przedpokoju a nowoczesne krzesło drewniane może być designerską wisienką na torcie urządzanego wnętrza.

Marka
Kolor
Cena
-
pixel